Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Čajník biely 2,5 l Valdinox Skandic

Kód produktu: 3878510

00

(0 hodnotení)


14.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5902689878510

Čajník biely 2,5 l Valdinox Skandic sa vyznačuje dizajnovou formou. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá nevypúšťa žiadne škodlivé látky a nemení chuť vody. Jednoducho ide o vysoko kvalitné spracovanie a zároveň neobvyklý dizajn vyznačujúci sa bielou farbou, ktorá sa zároveň stane aj pekným dizajnovým prvkom v modernej kuchyni. Je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčných.

Parametre čajníka bieleho Valdinox Skandic:

objem: 2,5 litra

výška: 21,5 cm

Prečo kúpiť čajník biely 2,5 l Valdinox Skandic:

Čajník biely 2,5 l zo série Valdinox vďaka svojmu nadčasovosti prináša, že varenie bude ešte zábavnejšie a zároveň je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčných. Valdinox Skandic sa vyrába kovanou technológiou (pokročilá technológia pre tvarovanie hliníka pri veľmi vysokých teplotách použitím silného tlaku), vďaka čomu je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá nevypúšťa žiadne škodlivé látky a nemení chuť vody. Praktická píšťalka , ktorá informuje, že voda vrie, je integrovaná do rukoväte kanvice - toto riešenie znamená, že je vždy na svojom mieste. Masívna rukoväť čajníka zaisťuje bezpečné použitie nezohrieva sa a lepšie padne aj do ruky. Vďaka špeciálnemu otvoru s krytom sa čajník vyznačuje svojim rýchlym a pohodlným nalievaním vody. 

Celú kolekciu Valdinox Skandic si môžete pozrieť tu:
https://www.youtube.com/channel/UCR4nKHiGeWLzWT1Xf8Pvwsg

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU