Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Čajník čierny 3 l Harper Starke

Kód produktu: 772995

34

(4 hodnotení)


31.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5903313412995

Čajník čierny 3 l Harper Starke Attractive line čajník je ponuka tradičnej kanvice v exkluzívnom matnom čierno - medenom prevedení s modernými aj tradičnými prvkami. Toto prevedenie mu dáva vysoký stupeň originality.

Parametre čajníka čierneho Harper Starke:

objem: 3 litre

priemer dna: 15,5 cm

výška: 23 cm

Prečo kúpiť čajník čierny 3 l Harper Starke:

Čajník čierny 3 l Harper Starke Attractive line čajník je ponuka tradičnej kanvice v exkluzívnom matnom čierno - medenom prevedení s modernými aj tradičnými prvkami. Toto prevedenie mu dáva vysoký stupeň originality.Kvalitná masívna nehrdzavejúca oceľ zaručuje dlhoročnú funkčnosť. Rukoväť odnímateľného krytu je vyrobená z tepelne odolného plastu, ktorý chráni pred popálením. Rovnako ako rukoväť s tlačidlom píšťalky vo vnútri. Všetky tieto prvky zaisťujú vyššiu bezpečnosť používania čajníka. Kapacita čajníka umožňuje prevariť viac vody a pripraviť nápoje pre mnoho ľudí naraz. Nerezová oceľ neovplyvňuje chuť, vôňu a vlastnosti vody a je aj ergonomická. Špeciálne akutermálne dno zabezpečuje optimálnu apsorbciu tepla. To znamená, že sa zahrieva rýchlo a udržuje teplotu po dlhú dobu. Preto šetrí energiu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky.  

Neodporúča sa umývanie v umývačke riadu !

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK