Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Čajník strieborny lesklý 3 l Ascella

Kód produktu: 770342

00

(0 hodnotení)


19.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5903313410342

Čajník strieborny lesklý 3 l Ascella je moderný, kvalitný, odolný čajník, ktorý bude pomocníkom a zároveň aj dekoráciou každej kuchyne, ktorý zároveň šetrí energiu. Tradičný, kvalitný čajník, ktorý zapadne do každej kuchyne a zároveň je to aj vhodný typ na praktický darček. Je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčných.

Parametre čajníka strieborneho lesklého Ascella:

objem: 3 litre 

priemer dna: 21 cm

priemer vykurovacej plochy: 17 cm 

výška: 24 cm 

Prečo kúpiť čajník strieborny lesklý 3 l Ascella:

Čajník strieborny lesklý 3 l Ascella je ponuka tradičnej kanvice v zaujímavom nerezovom prevedení s modernými aj tradičnými prvkami. Strieborný povrch s leskom vyzerá skvele. Elegantný vzhľad dotvára čierna plastová rukoväť. Kvalitná masívna nehrdzavejúca oceľ zaručuje dlhoročnú funkčnosť. Rukoväť odnímateľného krytu je vyrobená z tepelne odolného plastu, ktorý chráni pred popálením. Rovnako ako rukoväť s tlačidlom píšťalky vo vnútri. Všetky tieto prvky zaisťujú vyššiu bezpečnosť používania čajníka. Kapacita čajníka umožňuje prevariť viac vody a pripraviť nápoje pre mnoho ľudí naraz. Nerezová oceľ neovplyvňuje chuť, vôňu a vlastnosti vody a je aj ergonomická. To znamená, že sa zahrieva rýchlo a udržuje teplotu po dlhú dobu. Preto šetrí energiu. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky. Umývanie v umývačke riadu sa neodporúča !

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK