Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Keramický hrniec 6,25 l Cobre

Kód produktu: 775892

00

(0 hodnotení)


35.50 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Pec

EAN 5907558765892

Keramický hrniec 6,25 l Cobre so sklenenou pokrievkou patrí k modernému a dizajnovému kuchynskému vybaveniu, ktoré sa vyznačuje minimalizmom a matným povrchom. Teplý odtieň tmavočervenej farby zvýrazňuje jeho eleganciu. Vyrobený je z vysoko kvalitných materiálov odolných voči deformáciam a mechanickému poškodeniu. Konštrukcia je vyrobená z odlievaného hliníka, čo zaručuje vysokú úroveň absorpcie teploty, rýchlejšie tepelné spracovanie, dlhšiu trvanlivosť tepla a úsporu energie. Hrniec má štruktúru, ktorá sa rovnomerne zohrieva a teda pri varení postačuje použiť minimálne množstvo tuku a zároveň má viacvrstvový keramický povlak Greblon Ceramic CK 2, ktorý dokonale chráni pred pripálením.

 

Parametre keramického hrnca 6,25 l so sklenenou pokrievkou Cobre 

 

rozmer: priemer 28cm 

             výška 20cm

objem: 6,25 litra

 

 

Prečo si kúpiť keramický hrniec Cobre 6,25l 

K hlavným prednostiam keramického hrnca Cobra Starke  patrí pokrievka vyrobená z kvalitného tvrdeného skla s otvorom na postupné pridávanie vody, oleja, prípadne tekutých korením bez potreby jej odstránenia. Rukoväte majú jemnú štruktúru a zabraňujú tak vykĺznutiu z ruky. Údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky. Umývať v umývačke riadu sa neodporúča.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK