SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    25.00 € s DPH

    Doba dodania: do 48 hod.

    Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

     

    Materiál: bukové drevo /sklo drevo lakované neutrálnym lakom

    Farba dreva: prírodná

    Farba čiapky: strieborná

    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku

    Rozmer: 20x13,5x17,5 cm, výška koreničky 8,5 cm, priemer dna koreničky 4 cm

    Počet korení: 9 - soľ, kari korenie, čierne korenie, majoránka, provensálske korenie, bazalka, nové korenie, pálivá paprika, vegeta. Korenie sa vyrába iba z prírodných surovín, vďaka čomu je plné príjemnej arómy a intenzívnych farieb.

    Prečo to kúpiť: Praktická drevená polica so 9 koreninami. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenín v slovenskom jazyku zrýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    EAN 5901832927136


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM