SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    36.00 € s DPH

    Doba dodania: 2 až 3 týždne

    Materiál: drevo/sklo
    Farba dreva: prírodné
    Farba čiapky: strieborná
    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku
    Rozmer: 21x21x28 cm
    Počet korenín: 16 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, sladká paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, oregano, pečené kurča, petržlen, kôpor, sušená zelenina, zázvor
    Prečo to kúpiť: Praktický otočný dvojúrovňový stojan so 16 druhmi korenia a ešte 3ks príslušenstva k tomu - vareška, vidlička, obracačka.  Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov.  Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené koreničky s názvom  urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich  používaní. Koreničky sú pevne uzavreté čo zaručuje, že koreniny nestrácajú chuť, vôňu ani farbu. Stojan je možné umiestniť ľubovoľne v priestoroch kuchyne. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.
    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

    EAN 5901832921660


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM