SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    43.00 € s DPH

    Doba dodania: do 48 hod.

    Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

    Koreničky s korením na drevenom stojane 12 dielne mahagónovej farby z vysokokvalitného dreva moderného dizajnu s ozdobený jemnými striebornými lištami. Užitočné a jednoduché použitie. Stojan je možné  umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. Šikovné sklenené koreničky s názvom  v slovenskom jazyku zrýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní.

    Parametre koreničiek s korením na drevenom stojane 12 dielne mahagónovej farby

    Materiál: bukové drevo /sklo 
    Farba dreva: mahagónová
    Farba čiapky: strieborná
    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku
    Rozmer: 17x13,5x24,5 cm


    Počet korenín: 12 - soľ, čierne korenie, sladká paprika, pálivá paprika, bazalka, pečené kurča, oregano, vegeta, provensálske korenie, majoránka, kari korenie, nové korenie


    Prečo to kúpiť:

    Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

    EAN 5901832921158


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM