SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    28.00 € s DPH

    Doba dodania: do 48 hod.

    Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

    Koreničky s korením na drevenom stojane 9 dielne bielej farby Flipper praktická polica vyrobená z najkvalitnejších materiálov, ktorá má užitočné a jednoduché použitie. Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. Šikovné sklenené koreničky s názvom korenín v slovenskom jazyku urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. 

    Parametre koreničiek s korením na drevenom stojane 9 dielne bielej farby Flipper

    Materiál: bukové drevo /sklo 
    Farba dreva: biela
    Farba čiapky: strieborná
    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku
    Rozmer: 20x13,5x17,5 cm, ýška koreničky 8,5 cm, priemer dna koreničky 4 cm


    Počet korení: 9 - soľ, kari korenie, čierne korenie, pálivá paprika, majoránka, vegeta, nové korenie, bazalka, provensálske korenie.  Korenie sa vyrába iba z prírodných surovín, vďaka čomu je plné príjemnej arómy a intenzívnych farieb.


    Prečo to kúpiť: 

    Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov. Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečné pre zdravie.

     

    EAN 5901832927174


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM