SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    36.50 € s DPH

    Doba dodania: do 48 hod.

    Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

    Koreničky s korením na stojane 18 dielov bielej farby s vysokokvalitného dreva moderného dizajnu. Šikovné sklenené koreničky s názvami v slovenskom jazyku zrýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. Korenia sú výlučne z prírodných surovín. Stojan je možné umiestniť na stenu alebo ľubovoľne na kuchynský pult.

    Parametre koreničiek s korením na stojane 18 dielov bielej farby 

    Materiál: bukové drevo /sklo 
    Farba dreva: biela, matný orech
    Farba čiapky: strieborná
    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku
    Rozmer: 20,5x10,5x30,5 cmPočet korenín: 18- čierne korenie, soľ, pálivá paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, sladká paprika, oregano, pečené kurča, petržlen, kôpor, sušená zelenina, zázvor, rasca, tymián.

       
    Prečo to kúpiť:

    Praktický stojan s trojitou vrstvou laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Korenia sú výlučne z prírodných surovín, vďaka ktorým sú plné vôní a intenzívnych farieb. Stojan k dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.
    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

    EAN 5901832920304


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM