SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Obľúbené kategórie


    37.50 € s DPH

    Doba dodania: 2 až 3 týždne

    Materiál: drevo/sklo
    Farba dreva: mahagón
    Farba čiapky: strieborná
    Názvy korením sú uvedené v slovenskom jazyku
    Rozmer: 30x19x25 cm
    Počet korenín: 18 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, sladká paprika, oregano, pečené kurča, petržlen, kôpor, sušená zelenina, zázvor, rasca, tymián
    Prečo to kúpiť: Praktická trojúrovňová polica s 18 druhmi korenia. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. Šikovné sklenené fľaštičky s názvom korenia zrýchľujú a uľahčujú prácu pri používaní korenín. Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.
    Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

    EAN 5901832920557


    Otázka na predajcu

     

    Loading

    DAJTE O NÁS VEDIEŤ AJ OSTATNÝM