Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 2,7 l so sklenenou pokrievkou David

Kód produktu: 3843803

00

(0 hodnotení)


16.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Pec

EAN 5901720643803

Nerezový hrniec 2,7 l so sklenenou pokrievkou David je hrniec spĺňajúci vysoké nároky na tepelnú, mechanickú a chemickú odolnosť. Hrniec má jednoduchý dizajn a ľahko sa čistí a je ekologický nezávadný. Je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčných a aj do umývačky riadu.

Parametre nerezového hrnca 2,7 l so sklenenou pokrievkou David:

objem: 2,7 litra

priemer: 18cm

výška: 18 cm

šírka: 29,5 cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 2,7 l so sklenenou pokrievkou David:

Nerezový hrniec 2,7 l so sklenenou pokrievkou David je hrniec spĺňajúci vysoké nároky na tepelnú, mechanickú a chemickú odolnosť. Hrniec má jednoduchý dizajn a ľahko sa čistí a je ekologický nezávadný. Hrniec je vybavený praktickými veľkými nitovanými úchytmi, ktoré dobre padnú do rúk a nenahrievajú sa. Hrubé, viacvrstvové akumulačné dno, ktoré sa rýchlo nahrieva a dlho drži teplotu. Vďaka tomu sa potraviny pripravuijú v kratšom čase a nepripaľujú sa. Povrch hrncov je z leštenej ocele s čiastočne matným vzhľadom. Vysoko kvalitná oceľ, ktorá sa nedeformuje. Možné používať kovové kuchynské náradie. Hrúbka stien hrnca je 0,6 mm, vďaka čomu hrniec udží dlhšie teplo. Prakticky vytvarovaná hrana hrnca umožňuje bezpečné prelievanie. Sklenená pokrievka vybavená bezpečnostným ventilom, ktorý zabraňuje vykypeniu. Ergonomické úchyty oceníte pri prenášaní aj plného hrnca. Vo vnútri hrnca sa nachádza mierka. Hrniec sa ľahko udržiava čistý a je vhodný do umývačky riadu. Hrniec je vhodný na všetky typy varných dosiek, vrátane indukcie.

.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK