Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový hrniec 3 l s pokrievkou Perseus Starke

Kód produktu: 758094

00

(0 hodnotení)


22.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Pec

EAN 5907558738094

Nerezový hrniec 3 l s pokrievkou Perseus Starke zo série Attractive line sa vyznačuje svojim moderným  kuchynským dizajnom. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má päťvrstvové akuthermálne dno, ktoré zabezpečuje rovnomerné a rýchle nahriatie hrnca a zároveň dlhšie udržanie teploty jedla po tepelnom spracovaní.

Parametre nerezového hrnca 3 l s pokrievkou Perseus Starke:

objem: 3 litre

priemer: 18 cm

výška: 20 cm

Prečo kúpiť nerezový hrniec 3 l s pokrievkou Perseus Starke:

Nerezový hrniec 3 l s pokrievkou Perseus Starke zo série Attractive line sa vyznačuje svojim moderným  kuchynským dizajnom. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má päťvrstvové akuthermálne dno, ktoré zabezpečuje rovnomerné a rýchle nahriatie hrnca a zároveň dlhšie udržanie teploty jedla po tepelnom spracovaní. Pri varení sa zachovávajú najdôležietejšie mikroživiny a vitamíny. Otvor na pokrievke umožňuje účinné odparenie počas varenia. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky a zároveň sa môže umývať v umývačke riadu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK