Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Nerezový randlík 1,3 l City

Kód produktu: 528963

00

(0 hodnotení)


16.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Pec

EAN 4001856008963

Nerezový randlík 1,3 l City od nemeckej spoločnosti SSW uľahčí a spríjemní dennú prípravu pokrmov. Ideálne sa hodí na prípravu omáčok. Okrem funkčnosti má vysoko kvalitné spracovanie a jeho originálny dizajn, ktorý sa perfektne hodí a dodáva modernej kuchyni zaujímavý charakter. 

Parametre nerezového randlíka 1,3 l City:

objem: 1,3 litra

výška: 7,5 cm

dĺžka s rukoväťou: 32 cm

Prečo kúpiť nerezový randlík 1,3 l City:

Nerezový randlík 1,3 l City je vyrobený z kvalitnej  z nehrdzavejúcej ocele, ktorý vám spríjemní dennú prípravu pokrmov.Ideálne sa hodí na prípravu omáčok. Zároveň má aj výlevku, ktorá uľahčuje nalievanie obsahu. Silné termálne dno, ktoré zaručuje energetickú účinnosť a dlhodobé zadržiavanie tepla. Vyznačuje trvanlivosťou, je odolný voči teplotným zmenám a vysoko hygienický, neabsorbuje pachy ani tekutiny. Má vysoko kvalitné spracovanie a správne používanie randlíka zabráni ingrediencií spáleniu a prilepeniu a tiež zachová minerály, vitamíny a živiny, ktoré obsahujú. Jednoduché prenášanie a používanie vám zabezpečí pohodlná rukoväť, vďaka ktorej sa jednoduchšie používa. Kúpou tohto randlíka, ktorý je možné používať na akomkoľvek type sporáka vrátane indukčného a taktiež aj v umývačke riadu a chladničke získate kvalitný hrniec na dlhé obdobie. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK