Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Panvica keramická so sklenenou pokrievkou Cobre Starke 28cm

Kód produktu: 775878

00

(0 hodnotení)


31.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Pec

EAN 5907558765878

Panvica keramická so sklenenou pokrievkou Cobre Starke 28cm zo série Attractive line  patrí k modernému a dizajnovému kuchynskému vybaveniu, ktoré sa vyznačuje minimalizmom a matným povrchom. Teplý odtieň tmavočervenej farby zvýrazňuje jej eleganciu. Vyrobená je z vysoko kvalitných materiálov odolných voči deformáciam a mechanickému poškodeniu. Konštrukcia je vyrobená z odlievaného hliníka, čo zaručuje vysokú úroveň absorpcie teploty, rýchlejšie tepelné spracovanie, dlhšiu trvanlivosť tepla a úsporu energie. 

Parametre panvice keramickej so sklenenou pokrievkou Cobre Starke 28cm

Rozmer: priemer 28cm, výška 14,5cm

Objem: 3,5 litra

 

Prečo si kúpiť panvicu keramickú so sklenenou pokrievkou Cobre Starke 28cm

Panvica má štruktúru, ktorá sa rovnomerne zohrieva a teda pri varení postačuje použiť minimálne množstvo tuku a zároveň má viacvrstvový keramický povlak Greblon Ceramic CK 2, ktorý dokonale chráni pred pripálením. K hlavným prednostiam však patria pokrievka vyrobená z kvalitného tvrdeného skla s otvorom na postupné pridávanie vody, oleja, prípadne tekutých korením bez potreby jej odstránenia a naviac uchýtka , ktorá zvyšuje bezpečnosť pri jej prenášaní. Údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodná na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky. Može sa umývať aj v umývačke riad

 

 

 

 

 

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK