Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Sada hrncov Forjado 7 prvkov

Kód produktu: 775820

00

(0 hodnotení)


95.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558795820

Sada hrncov a panvica Forjado so 7 prvkami je vyrobená z pevných surovín a je odolná voči opotrebovaniu a poškodeniu. Telo je vyrobené z veľmi pevného, za tepla kovaného hliníka, mimoriadne odolné voči deformácii. Hliník, z ktorého sú hrnce a panvica vyrobené, sa rýchlo zohreje a pokrievky uzatvárajú cirkuláciu horúceho vzduchu, čo optimalizuje prípravu jedla. Zefektívni sa tak celkový čas varenie.

Parametre sady hrncov a panvice Forjado:

 

hrniec s pokrievkou a objemom 2,2 litra

hrniec s pokrievkou a objemom 3,8 litra

hrniec s pokrievkou a objemom 1,2 litra

panvica s priemerom 24 cm

 

Prečo si kúpiť sadu hrncov Forjado:

Sada hrncov má nepriľnavý trojvrstvový granitový povlak (mierne drsný), ktorý zabraňuje pripekaniu a umožňuje použiť menej tuku pri vyprážanie. Pripravia sa tak zdravšie jedlá. Tento povrch je mimoriadne odolný voči oderu – až 3 000 cyklov, čo je o 50 % viac ako pri klasických hrncoch. Bezpečnosť a komfort používania hrncov, panvíc a panvíc zaisťujú na dotyk mäkké plastové rukoväte, ktoré sa nezahrievajú. Kombinácia čiernej farby pokrytej bielymi a zlatými bodkami s mäkkými rúčkami z plastu imitujúceho drevo vytvára atraktívny dizajn. Sada je vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukčného. Je možné darovať ako praktický, kvalitný a efektný darček.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK