Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Tlakový hrniec 6l Calvo

Kód produktu: 775273

00

(0 hodnotení)


69.00 € s DPH

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558775273

Tlakový hrniec 6l Starke je ideálny za účelom prípravy zdravých a chutných jedál pripravených oveľa rýchlejšie a úspornejšie. Tlakový hrniec sa vyznačuje ušetrením času potrebného na samotné varenie 35 až 50%, z toho vyplývajúca energetická úspora. Predovšetkým však jedlo takto uvarené je zdravšie, vďaka tomu si udrží takmer všetky cenné mikroživiny a vitamíny. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky.

Parametre tlakového hrnca 6l Calvo:

Objem: 6 litrov

priemer dna: 17cm

výška: 23cm

Prečo kúpiť tlakový hrniec 6l Calvo :

Tlakové tepelné spracovanie má mnoho výhod, vrátane šťavnatej farby všetkých varených zložiek. Samotné hermetické uzatváranie je pre užívateľa bezpečné a má intuitívne ovládanie. Tlakový hrniec má zabudovaný pracovný ukazovateľ tlaku. Trojvrstvové dno tlakového hrnca má rýchlu absorpciu tepla a rovnomerne zahrieva. Tlakový hrniec sa vyznačuje ušetrením času potrebného na samotné varenie 35 až 50%, z toho vyplývajúca energetická úspora. Predovšetkým však jedlo takto uvarené je zdravšie, vďaka tomu si udrží takmer všetky cenné mikroživiny a vitamíny. Rukoväť a zatvárací mechanizmus sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý sa veľmi pomaly zahrieva. Vnútorná mierka sprehľadní aktuálny objem v hrnci. Jeho údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky.

 

 

 

 

 Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK