Navigácia

Hrniec smaltovaný s pokrievkou 9l Limetka

Kód produktu: 198712


36.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh Hrniec

EAN 5901583528712

Typ S pokrievkou

Objem 6,0L-10,9L

Potlač Áno

Kategória Hrnce a sady hrncov

Smaltovaný hrniec s pokrievkou s motívom Limetka pôsobí príjemne a veselo. Tento biely hrniec je masívny, uľahčuje a spríjemňuje varenie. Je ideálny na prípravu polievky pre celú rodinu, na varenie zemiakov alebo na prípravu duseného mäsa.

Parametre smaltovaného hrnca s pokrievkou Limetka

objem 9 litrov

Prečo kúpiť smaltovaný hrniec s pokrievkou Limetka

Smaltovaný hrniec s pokrievkou Limetka je vyrobený zo smaltu, ktorý má sklovitý povlak vďaka čomu je veľmi hygienický. Neobsahuje nikel, takže je úplne bezpečný pre alergikov. Nereaguje s kyselinami alebo inými živinami, takže v ňom môžete bezpečne variť a skladovať všetky druhy potravín. Vďaka špeciálnemu dizajnu rovnomerne odvádza teplo, čím znižuje riziko spálenia jedla. Ľahko sa čistí, je možné ho umývať v umývačke riadu a bez problémov ho vyčistíte pomocou prírodných látok ako je kyselina citrónová, ocot alebo sóda. Vhodný je pre všetky typy sporákov, vrátane indukčného.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP