Navigácia

Sme spoločnosť R.P.M. s.r.o., založená v roku 1995 a zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu v Prešove, v oddiele spoločností s ručením obmedzeným, vložka 2206/P  s viac ako 28 ročnou históriou a skúsenosťami vo  veľkooobchode so širokou ponukou výrobkov potrebných a hlavne užitočných v každej domácnosti. Naša história je spojená predovšetkým s veľkoobchodnou činnosťou a od roku 2020 aj prevádzkovaním e-shopu.

Nájdete nás na adrese:

R.P.M.s.r.o., Strojnícka 18, 08006 Prešov, kde máme vlastné kancelárske a skladové priestory.

Výpis z obchodného registra našej spoločnosti nájdete tu:

https://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=3944&SID=8&P=0

Prostredníctvom nášho e-shopu www.pekna-domacnost.sk chceme naše výrobky ponúknuť ešte širšiemu okruhu zákazníkov tak, aby ste si priamo z pohodlia svojho domova mohli vybrať všetko čo potrebujete a priamo k Vám aj tam doručiť. 
Naše výrobky sú určené úplne pre všetkých, keďže každý z nás potrebuje jesť, piť, občas niečo uvariť, upratať, niečo si odložiť, uskladniť, spríjemniť či skrášliť  si domácnosť, stráviť voľný čas s priateľmi na záhrade pri dobrom víne a všetko čo pre tieto činnosti potrebuje a ešte oveľa, oveľa viac nájdete práve u nás v našej Peknej domácnosti. 
A prečo by ste mali nakúpiť práve u nás? 
Našimi prednosťami sú: 
  • dlhoročné skúsenosti s uvedenými výrobkami
  • kvalitné výrobky
  • široká ponuka výrobkov
  • výrobky za výhodné ceny 
  • rýchle doručenie, predávame výhradne výrobky, ktoré máme skladom
  • možnosť objednať výrobok podľa požiadavky zákazníka
Veríme, že o kvalite našich výrobkov aj služieb s tým spojených Vás budeme mať možnosť osobne presvedčiť. Ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na Váš nákup.
 
Tím Pekná domácnosť
 

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP