Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Čajník čierny 3 l VITA

Kód produktu: 763737

00

(0 hodnotení)


19.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5907558763737

Čajník čierny 3 l VITA vyzerá veľmi esteticky.  Vyznačuje sa krásou, jednoduchosťou a vysoko uspokojivou kvalitou na každodenné použitie. Klasická estetika, ktorá dopĺňa vzhľad interiéru kuchyne a jeho jednoduché čistenie šetrí váš čas a energiu. Inšpirujte sa a darujte sami sebe alebo darujte niekomu, kto je vám blízky.

Parametre čajníka čierneho VITA:

objem: 3 litre

priemer: 16 cm

výška: 20 cm

Prečo kúpiť čajník čierny 3 l VITA:

Čajník čierny 3 l VITA je moderný, kvalitný a odolný čajník, ktorý bude pomocníkom a zároveň aj dekoráciou každej kuchyne a zároveň šetrí energiu. Je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Je to klasická nádoba v modernej podobe. Nehrdzavejúca oceľ, z ktorej je vyrobený nemá vplyv na kvalitu, chuť a vôňu vody. Je ergonomický, to znamená, že je vynikajúci pri distribúcii a dlhodobom udržiavaní tepla. Voda bude vrieť rýchlejšie a zostane dlhšie teplá. Ušetríte tak čas a energiu. Mechanizmus zdviháka píšťalky je umiestnený v rukoväti. Rukoväte (hlavný a odnímateľný kryt) sú vyrobené z neohrievacieho materiálu, čo eliminuje riziko popálenia. Rukoväť je pokrytá mäkkým materiálom a je v imitácii dreva, čo dotvára elegantý dizajn. Je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčných.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK