Navigácia

Čajník nerezový čierny 2,3l VINCENT

Kód produktu: 758735


15.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

Indukcia Áno

EAN 5903313438735

Typ Farebný

Objem 2,3 L

Potlač Nie

Čajník vyrobený z kvalitnej nerezovej oceli v čiernom prevedení, s práškovým nástrekom, lesklou úpravou a mierne lomenou vonkajšou úpravou, vyzerá skvele na sporáku akéhokoľvek druhu - indukčný, elektrický, keramický, plynový a vytvorí štýlové vybavenie kuchyne.

Parametre čajníka

objem max. 2,3 litra

výška 22,5 cm

priemer otvoru 8,5 cm

priemer vykurovacej polchy 12,5 cm

farba čierna

Prečo kúpiť čajník nerezový VINCENT

Čajník je vďaka nerezovej oceli pevný, trvácny zároveň aj zdravotne nezávadný (neovplyvňuje vlastnosti vody). Odnímateľné veko, výklopná píšťalka a pomaly sa zahrievajúca bakelitová rukoväť vytvárajú komfort a bezpečnosť pri jeho používaní. Na naplnenie vodou alebo na naplnenie pohárov vriacou vodou stačí jedna ruka. Výklopný mechanizmus píšťaly napevno je nielen ochranou proti popáleniu rúk. Vyhnete sa tak tomu, že spadne na sporák a neroztopí sa. Hlasný zvuk píšťalky upozorňuje na to, že voda je prevarená.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK