Navigácia

Čajník nerezový lesklý 2,5l BYRON

Kód produktu: 752399


27.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

Indukcia Áno

EAN 5903313432399

Typ Lesklý

Objem 2,5 L

Potlač Nie

Čajník vyrobený z kvalitnej nerezovej oceli v lesklom prevedení vyzerá skvele na sporáku akéhokoľvek druhu - indukčný, elektrický, keramický, plynový a vytvorí štýlové vybavenie kuchyne.

Parametre čajníka Byron

objem 2,5 litra

výška 22,5 cm

priemer 19 cm

priemer vykurovacej plochy 9,5 cm

Prečo kúpiť čajník 

Čajník je vďaka nerezovej oceli pevný, trvácny zároveň aj zdravotne nezávadný (neovplyvňuje vlastnosti vody). Odnímateľné veko, výklopná píšťalka a pomaly sa zahrievajúca bakelitová rukoväť vytvárajú komfort a bezpečnosť pri jeho používaní. Výklopný mechanizmus píšťaly napevno je nielen ochranou proti popáleniu rúk. Vyhnete sa tak tomu, že spadne na sporák a neroztopí sa. Hlasný zvuk píšťalky upozorňuje na to, že voda je prevarená. Konštrukcia čajníka s viacrstvovým dnom zaisťuje energetickú účinnosť vďaka efektívnemu a rovnomernému rozvádzaniu tepla.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK