Navigácia

Čajník nerezový modrý 2,3l VINCENT

Kód produktu: 758698


15.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indukcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

Druh

Indukcia Áno

EAN 5903313438698

Typ Farebný

Objem 2,3 L

Priemer

Potlač Nie

Čajník vyrobený z kvalitnej nerezovej oceli v modrom prevedení, s práškovým nástrekom, lesklou úpravou a mierne lomenou vonkajšou úpravou, vyzerá skvele na sporáku akéhokoľvek druhu - indukčný, elektrický, keramický, plynový a vytvorí štýlové vybavenie kuchyne.

Parametre čajníka

objem max. 2,3 litra

výška 22,5 cm

priemer otvoru 8,5 cm

priemer vykurovacej polchy 12,5 cm

farba modrá

Prečo kúpiť čajník nerezový VINCENT

Čajník je vďaka nerezovej oceli pevný, trvácny zároveň aj zdravotne nezávadný (neovplyvňuje vlastnosti vody). Odnímateľné veko, výklopná píšťalka a pomaly sa zahrievajúca bakelitová rukoväť vytvárajú komfort a bezpečnosť pri jeho používaní. Na naplnenie vodou alebo na naplnenie pohárov vriacou vodou stačí jedna ruka. Výklopný mechanizmus píšťaly napevno je nielen ochranou proti popáleniu rúk. Vyhnete sa tak tomu, že spadne na sporák a neroztopí sa. Hlasný zvuk píšťalky upozorňuje na to, že voda je prevarená.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK