Navigácia

Čajník nerezový tmavozelený 2,5l GRAVA Green

Kód produktu: 754202


39.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Indikcia Indukcia Skokeramická pec Skokeramická pec Elektrická pec Elektrická pec Plynová pec Plynová pec

Indukcia Áno

EAN 5903314342420

Typ Farebný

Objem 2,5 L

Potlač Nie

Čajník vyrobený z kvalitnej nerezovej ocele vďaka tomu je pevný a dobre chránený proti tepelnému poškodeniu alebo deformácii. Jeho estetiku zabezpečuje tmavozelená povrchová úprava a zlaté detaily. A jeho tvar ešte zvýrazňuje ušľachtilé vlastnosti a eleganciu. Zároveň je možné ho použiť na každom type sporáka - indukčný, sklokeramický, elektrický, plynový.

Parametre čajníka Grava Green

objem 2,5 litra

výška 24 cm

priemer vstupu 9 cm

priemer vykurovacej polchy 17 cm

Prečo kúpiť čajník nerezový

Čajník je vďaka nerezovej oceli pevný, trvácny zároveň aj zdravotne nezávadný (neovplyvňuje vlastnosti vody). Rukoväť má povrch soft touch . Vďaka čomu je príjemný na dotyk, má protišmykové vlastnosti a zároveň bráni popáleniu rúk počas jeho používania, keďže sa nezahrieva Dôležitú úlohu v tom zohráva aj zabudovaný mechanizmus na bezdotykové otváranie a zatváranie píšťalky .

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK