Navigácia

Čajník smaltovaný zelený /šalvia/ s objemom 2,5 l

Kód produktu: 3883445


24.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5904252383445

Čajník smaltovaný s objemom 2,5 litra je bezpečný pre alergikov a vzhľadom zodpovedajúci moderným interiérovým dizajnovým prvkom. Čajník je vybavený píšťalkou, ktorá bude informovať, kedy voda vrie, a vekom, ktoré uľahčí nalievanie vody a čistenie . Vďaka sklenenému povlaku je veľmi hygienický. Bakelitová pevná rukoväť s priehlbinami pre prsty uľahčuje prenášanie a chráni ruky pred popáleninami.

Parametre čajníka

objem 2,5 litra

výška 23 cm

farba zelená /šalvia/

Prečo kúpiť čajník smaltovaný

Čajník je bezpečný pre alergikov, nevypúšťa alergénne látky a neovplyvňuje chuť vody.Špeciálne vybraná oceľ a vysoko kvalitný smalt zaručujú, že je odolný a esteticky. Je vhodný na všetky zdroje tepla vrátane indukčných sporákov. Je odolný proti korózii. Zvonka aj zvnútra je pokrytý smaltom. V záujme zdravého varenia a estetického vybavenia kuchyne sa tradičné riešenia vracajú v modernej verzii. Smaltovaný riad je vynikajúcou voľbou pre ľudí, ktorí oceňujú klasický dizajn a zdravotné výhody smaltu. Smalt ako sklovitý povlak zaručuje nielen elegantný vzhľad, ale aj hygienické podmienky používania. Jeho hladký povrch zabraňuje hromadeniu baktérií, zaisťuje čistotu a bezpečnosť pri varení vody. Smaltovaný riad je navyše tesný, čo chráni pred uvoľňovaním škodlivých látok a pachov bez ohľadu na teplotu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP