Navigácia

Čajník zelený 3 l VERANO

Kód produktu: 751641

18.90 €9.50 € s DPH

Ušetríte 9.40 € (-50%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5907558761641

Čajník zelený 3 l VERANO vyzerá veľmi dizajnovo, vďaka  čomu vyzerá skvele v každej kuchyni zdobenej v modernom aj tradičnom štýle. Ide o vysoko kvalitné spracovanie a zároveň neobvyklý dizajn vyznačujúci sa zelenou lesklou farbou, ktorá sa zároveň stane aj pekným dizajnovým prvkom v modernej kuchyni. Tradičné čajníky s píšťalkou nie sú vecou minulosti. Čajník je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčného.

Parametre čajníka VERANO

objem 3 litre

priemer dna 19,5 cm

farba zelená

Prečo kúpiť čajník zelený VERANO

Čajník zelený 3 l VERANO vyzerá veľmi dizajnovo, vďaka  čomu vyzerá skvele v každej kuchyni zdobenej v modernom aj tradičnom štýle. Je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Lakovaná oceľ je odolná voči korózii. Čajník sa vyznačuje ergonomickou silikónovou rukoväťou. Aj veko a píšťalka čajníka sú z nehrdzavejúcej ocele. Na rukoväti sa nachádza tllačidlo, ktoré zaručí bezpečné a pohodlné otváranie píšťaly. Veľkou prednosťou čajníka je jeho 5-vrstvové tepelné dno. Je vhodný na všetky typy sporákov vrátane indukčného

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK