Navigácia

Chlebník Cosmic čierny + 3 dózy

Kód produktu: 778301

49.00 €44.10 € s DPH

Ušetríte 4.90 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313408301

Chlebník čierny Könighoffer + 3 dózy. Originálny dizajn je len jednou z predností tohto chlebníka. Vyznačuje sa tiež kvalitným spracovaním a zaisťuje primeranú úroveň hygieny pri skladovaní chleba. Jeho kapacita je veľmi dobre prispôsobená potrebám celej rodiny. Vzduchotesný dizajn tohto čierneho bambusového chlebníka umožní udržiavať optimálnu úroveň čerstvosti chleba. Je to dizajnový prvok v kuchyni. Vďaka špeciálnej metóde lakovania má zvýšenú odolnosť proti korózii a farba zostáva dlho intenzívna. Chlebník zabraňuje zatuchnutiu chleba a tvorbe plesní.

Parametre chlebníka 

výška 15 cm

dĺžka 35 cm

šírka 25 cm

Farba čierna

Bonusom k tomuto chlebníku sú tri dózy na čaj, kávu a cukor vyrobené z uhlíkovej ocele a s uzáverom   / nápisy na dózach sú v poľskom jazyku /.

rozmery dózy 10 x 10,5 cm

farba čierna

Prečo kúpiť chlebník +3 dózy

Celá sada je moderného a elegantného dizajnu a jej farebné prevedenie je schopné plniť funkciu prestížneho prvku v mnohých priestoroch pre domácnosti.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK