Navigácia

Chlebník nerezový grafitový Brabantia

Kód produktu: 558341

55.90 €50.31 € s DPH

Ušetríte 5.59 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 8710755288340

Chlebník nerezový Brabantia v modernom grafitovom prevedení. Obdĺžnikový chlebník je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, preto je odolný voči korózii. Vďaka použitému kvalitnému materiálu je veľmi odolný. Horná časť chlebníka má rovný povrch, ktorý možno využiť ako doplnkový úžitkový priestor, na ktorý môžete odkladať kuchynské náčinie, napríklad koreničky alebo nádobky.

Parametre chlebníka Brabantia

44,5 x 27 x 17,5 cm

Prečo kúpiť chlebnik Brabantia

Exkluzívny chlebník Brabantia, ktorý zaujme svojou farbou a kvalitným prevedením. Dokonale zapadne do tých najkrajších interiérov. Stane sa dekoráciou každej domácnosti. Vo vnútri má perforované dno, ktoré umožňuje voľné prúdenie vzduchu a zaručuje tak dlhšie zachovanie čerstvosti uskladneného pečiva. Chlebník má tesne uzatváracie veko, ktoré je vybavené magnetickým tesnením.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK