Navigácia

Doska bambusová na krájanie

Kód produktu: 759070

9.50 €8.55 € s DPH

Ušetríte 0.95 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313409070

Doska bambusová na krájanie, špeciálne rôznych druhov pečiva má otimálne rozmery na krájanie veľkého chleba aj malých rožkov. Doska sa skladá z dvoch prvkov. Odnímateľná, prelamovaná časť umožňuje odpadávanie omrviniek, ktoré už viac nebudú brániť rezaniu a spodná časť kam sa zhromažďujú omrvinky. Po narezaní sa doska rozoberie a obsah spodnej časti sa pohodlne vysype bez toho, aby zostal neporiadok na kuchynskej linke. Odprúča sa je ručné umývanie a utieranie do sucha.

Parametre dosky

celkový 38 x 24 x 2 cm

časti s otvormi pre omrvinky 33 x 19 x 1,2 cm

Prečo kúpiť dosku 

Dvojdielna originálna bambusová doska na krájanie pečiva, ktorá zabezpečí, že kuchynská linka aj po nakrájaní pečiva zostane čistá.  Je vyrobená z bambusového dreva, ktoré je zárukou trvanlivosti. Je potrebné pripomenúť, že ide o materiál priateľský k zdraviu a životnému prostrediu (najrýchlejší obnoviteľný materiál na svete).

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK