Navigácia

Doska na krájanie obojstranná biela LIVIO

Kód produktu: 553703

00

(0 hodnotení)

13.50 €11.88 € s DPH

Ušetríte 1.62 € (-12%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5901638723703

Doska na krájanie obojstranná biela LIVIO je určená na prácu so všetkými potravinárskymi výrobkami. Jedna strana je ideálna na krájanie cibule, mäsa, hydiny a rýb, zatiaľ čo druhá strana je ideálna na ovocie, zeleninu a koláče. Multifunkčná doska má dobrú priľnavosť k stolu alebo stolovej doske vďaka protišmykovému plastovému povrchu ktorý zaisťuje bezpečné krájanie a sekanie.

Parametre dosky na krájanie obojstrannej bielej LIVIO

dĺžka 37 cm

šírka 24,5 cm

farba biela

Prečo kúpiť obojstrannú dosku na krájanie LIVIO

Mimoriadne užitočnou funkciou dosky je aj to, že jedna zo strán je lomená. Vďaka tomu, že povrch je naklonený v miernom uhle, s rohmi a omrvinky sa zhromažďujú na dne dosky a je možné tak pohodlne pokračovať v rezaní. Nakoniec sa roh nakloní a všetko umyje pod tečúcou vodou. Okrem toho sú v jednej časti dosky špeciálne úchytky, ktoré slúžia na udržanie výrobkov s klzkou štruktúrou. Mäso či vajíčka natvrdo sa už nikdy nebudú kĺzať po povrchu dosky stola a ochránite si prsty pred poranením. Celá doska je vyrobená z veľmi kvalitných materiálov, ktoré zaručujú že doska vydrží dlhé roky používania.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK