Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Doska servírovacia na pizzu, radielko, lopatka

Kód produktu: 759188

00

(0 hodnotení)


12.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5907558789188

Doska servírovacia na pizzu, radielko, lopatka . Trojdielna sada je skvelým nápadom pre každého milovníka pizze. Bezproblémové krájanie pizze zaisťuje špeciálne vrúbkovacie koliesko - radielko, ako aj drážky v doske, ktoré pomáhajú rozdeliť pizzu na šesť rovnakých častí. Radielko a lopatka sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa vyznačuje odolnosťou a majú úchytky vyrobené z bambusového dreva.

Parametre servírovacej sady:

bambusová doska - priemer 33 cm,výška 1,3 cm

Prečo si kúpiť servírovaciu sadu:

Vďaka okrúhlej bambusovej doske a radielku sa ľahko oddelia kúsky pizze a pekne sa naservíruje pomocou lopatky na tanier. Sada, ktorá určite poteší pri príprave a sevírovaní domácej pizze. Rovnaký materiál sa použil na výrobu dosky na podanie pizze. Stojí za to vedieť, že bambusové drevo je najtvrdšie na svete. Preto sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Preto vás to bude určite baviť ešte dlho s touto štýlovou súpravou. Odporúča sa umývať tento výrobok ručne.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK