Navigácia

Dóza plastová štvorcová 1150ml

Kód produktu: 177563

4.971

(71 hodnotení)

Recenzie

3.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5902443997563

Dóza plastová, štvorcová s vekom je ideálna na skladovanie rôznych druhov sypkých produktov, najmä kávy, čaju, korenia, cukru, sušeného ovocia, semienok alebo krúp. Ochráni ich pred vlhkosťou, vetraním, vzduchom a znečistením, vďaka čomu si dlhšie zachovajú sviežosť a chuť. Uplatní sa v každej kuchyni a skvele sa bude vynímať aj na pracovnej doske alebo v skrini.

Parametre dózy

objem 1,15 litra

Prečo kúpiť dózu hranatú

Hranatá doza je vyrobená výlučne z vysoko kvalitného plastu. Je veľmi ľahká, praktická, ľahko sa používa a prenáša a je úplne bezpečná pre zdravie - neobsahuje BPA ani žiadne škodlivé látky. Za originalitu vďačí poťahu s drevitým vzhľadom , ktorý jej dodáva primeranú tesnosť. Priehľadné dno umožňuje prezeranie obsahu bez jeho otvárania, takže rýchlo nájdeme, čo potrebujeme.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP