Navigácia

Dóza sklenená s vekom 880ml TREND Inga Eco

Kód produktu: 100290

EAN 5901105000290

Dóza sklenená s vekom 880 ml Inga Eco z číreho skla má prekrývacie veko z tvrdého bukového dreva so silikónovým tesnením, ktoré pomáha udržiavať uskladnené produkty čerstvé. Kolekcia Kalle Eco pozostáva z dóz rôzneho priemeru, výšky a objemu.

Parametre dózy sklenenej Inga Eco

objem 880 ml

priemer 10 cm

výška s / bez veka 15,6/14,9 cm

Prečo kúpiť dózu sklenenú s vekom Inga Eco

Dóza je  vyrobená z vysokokvalitného bezolovnatého skla, ktoré umožňuje ľahké zobrazenie jej obsahu bez potreby jej otvárania. Ideálna na uskladnenie sladkostí, cestovín a rôznych iných drobností v domácnosti ale napr. aj na obchodných prevádzkach. Výrobca dóz TREND GLASS je jedným z popredných výrobcov bytového, dekoračného a úžitkového skla. Ponúka jednoduché, funkčné a krásne sklenené výrobky s atraktívnymi doplnkami (napr. ekologické zátky, veká), ktoré zvyšujú ich funkčnosť.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK