Navigácia

Dźbán sklenený so zaparovacím sitkom 1,4l

Kód produktu: 750389


9.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh Zaparovač

EAN 5903313420389

Džbán sklenený s plastovým zaparovacím sitkom umožní pripraviť dokonale uvarený číry čaj pre všetkých vašich blízkych. Ergonomicky navrhnuté detaily džbánu zvyšujú jeho komfort každodenného používania: široký otvor umožňuje ľahké nalievanie vody a správne profilovaný výtok znižuje odkvapkávanie pri nalievaní čaju do hrnčeka. Správne profilovaná rukoväť džbánu, vyrobená z tepelne odolného materiálu, zaručuje bezpečné uchopenie a chráni vaše ruky pred popálením. Čaj sa bude luhovať presne toľko, koľko tam zostane zaparovacie sitko, ktoré sa ľahko vyberá.

Parametre džbánu skleneného so zaparovacím sitkom

objem 1,4 litra

Prečo kúpiť džbán so zaparovacím sitkom 

Džbán sklenený dobre vyzerá kombinácia skla s čiernym plastom (rúčka, infuzér a vrchnák) a čiernym oceľovým lemom. Esteticky sa tak podáva čaj počas rodinnej oslavy, stretnutia s priateľmi alebo osamelého večera s knihou. Je odolný voči náhlym zmenám teploty (tepelnému šoku), je odolný do +100 stupňov. Neobsahuje alergény, nestráca lesk a je ľahký. Jeho priehľadné prevedenie je tiež dobre chránené proti poškriabaniu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK