Navigácia

Džbán sklenený so zaparovacím sitkom 1,8l GEMS

Kód produktu: 757241


17.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313427241

Džbán so zaparovacím sitkom umožní pripraviť dokonale uvarený čaj pre všetkých vašich blízkych. Jediné, čo je potrebné urobiť, je vložiť obľúbený čaj čierny, ovocný alebo bylinkový a zaliať horúcu vodu cez džbán. Čaj sa bude luhovať presne toľko koľko tam zostane zaparovacie sitko, ktoré sa ľahko vyberá. Husté sitko v čajovej kanvici zaisťuje úplné oddelenie čajových listov od vareného nápoja. Sklo, z ktorého je výrobený umožňuje veľmi ľahké čistenie, údržbu a hygienu.

Parametre džbánu

objem 1,8 litra

Prečo kúpiť džbán

Ergonomicky navrhnuté detaily džbánu zvyšujú pohodlie každodenného používania široké otvorenie umožňuje ľahké nalievanie vody a vhodne tvarovaný výtok znižuje odkvapkávanie pri nalievaní čaju do hrnčeka alebo šálky. Správne profilovaná rukoväť džbánu, vyrobená z tepelne odolného materiálu, zaručuje bezpečné uchopenie a chráni vaše ruky pred popálením. Džbán je odolný voči tepelným šokom až do +100 stupňov.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK