Navigácia

Džbán sklenený so zaparovacím sitom

Kód produktu: 3891328

13.30 €11.97 € s DPH

Ušetríte 1.33 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5902689891328

Džbán sklenený o zaparovacím sitkom je dokonalým riešením na prípravu obľúbeného čaju, ktorý je potrebné luhovať. Kovové sitko je odnímateľné, vďaka čomu sa ľahko čistí a zároveň umožňuje lúhovať čaj na požadovaný stupeň, vďaka čomu má preferovanú intenzitu.

Parametre džbánu skleneného

objem 1,5 litra

výška 17 cm

priemer 14 cm

Prečo kúpiť džbán sklenený

Ergonomicky navrhnuté detaily skleneného džbánu zvyšujú jeho každodenného používania - široký otvor umožňuje ľahké nalievanie vody a vhodne tvarovaný výtok znižuje odkvapkávanie pri nalievaní čaju do hrnčeka alebo šálky. Správne profilovaná rukoväť džbánu je vyrobená z tepelne odolného materiálu a zaručuje tak bezpečné uchopenie a chráni vaše ruky pred popálením. Otváracie veko uľahčuje nalievanie vody a čistenie džbánu. Husté sitko zaisťuje úplné oddelenie nasypaného čaju od samotného uvareného nápoja.

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK