Navigácia

Džbán sklenený zo zaparovacím sitkom 0,9l + 2 hrnčeky

Kód produktu: 3819109


14.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5904252319109

Džbán sklenený so zaparovacím sitkom 0,9l + dva hrnčeky umožní pripraviť dokonale uvarený čaj pre všetkých vašich blízkych. Ergonomicky navrhnuté detaily džbánu zvyšujú jeho komfort každodenného používania: široký otvor umožňuje ľahké nalievanie vody a správne profilovaný výtok znižuje odkvapkávanie pri nalievaní čaju do hrnčeka. Správne profilovaná rukoväť džbánu, vyrobená z tepelne odolného materiálu, zaručuje bezpečné uchopenie a chráni vaše ruky pred popálením. Čaj sa bude luhovať presne toľko, koľko tam zostane zaparovacie sitko, ktoré sa ľahko vyberá.

Parametre džbánu skleneného so zaparovacím sitkom

objem 0,9 litra

2x hrnček 350 ml

Prečo kúpiť džbán so zaparovacím sitkom + hrnčeky

Džbán sklenený so zaparovacím sitkom + hrnčeky umožní pripraviť dokonale uvarený čaj pre všetkých vašich blízkych. Jediné, čo je potrebné urobiť, je vložiť obľúbený čaj: čierny, ovocný alebo bylinkový a zaliať horúcu vodu cez džbán. Čaj sa bude luhovať presne toľko, koľko tam zostane zaparovacie sitko, ktoré sa ľahko vyberá. Husté sitko v čajovej kanvici zaisťuje úplné oddelenie čajových listov od vareného nápoja. Sklo, z ktorého je výrobený umožňuje veľmi ľahké čistenie, údržbu a hygienu.

Upozornenie: Džbán nie je vhodný na priame varenie. Teplota používanej vody je max.90 stupňov. V opačnom prípade hrozí prasknutie.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK