Navigácia

Fľaša na ocot alebo olej Tadar 550 ml

Kód produktu: 776456

00

(0 hodnotení)

Recenzie

9.90 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313456456

Fľaša na ocot alebo olej Tadar 550 ml je praktický a elegantný doplnok do každej kuchyne. Vďaka sklenenému telu a presnému dávkovaču pomáha pohodlne skladovať a presne odmeriavať tekuté dochucovadlá pri varení aj servírovaní jedál.

Výhody

  • Využijete ju na skladovanie napríklad octu alebo oleja.
  • Získate presné dávkovanie obsahu počas varenia.
  • Výrobok pohodlne položíte na stôl pri podávaní jedla.
  • Pomôže uchovať arómu tekutých dochucovadiel.
  • Otvoríte ju aj zatvoríte jednou rukou.

Vlastnosti a prednosti

  • Štíhly tvar a odolné sklenené prevedenie.
  • Presný uzatvárateľný dávkovač z plastu.
  • Veľký objem vhodný do domácej kuchyne.
  • Príťažlivý vzhľad a tesné uzatváranie.

Fľaša Tadar spája estetiku s praktickosťou. Priehľadné sklo umožňuje rýchlo skontrolovať množstvo obsahu a včas doplniť zásoby. Prikrúcateľný dávkovač z plastu uľahčuje nalievanie bez zbytočného kvapkania a zvyšuje pohodlie pri každodennom používaní.

Objem 550 ml je ideálny pre bežné domáce varenie. Vďaka jednoduchému štvorcovému tvaru sa dobre skladuje a na stole pôsobí elegantne. Je to praktická voľba pre všetkých, ktorí chcú mať olej alebo ocot vždy poruke.

Špecifikácia

  • Značka: Tadar
  • EAN: 5903313456456
  • Počet dielov: 1
  • Obsah balenia: fľaša na ocot a olej
  • Výška: 30 cm
  • Dĺžka: 6 cm
  • Šírka: 6 cm
  • Materiál: plast, sklo
  • Farba: béžová
  • Objem: 0,55 l
  • Ďalšie informácie: sklenená fľaša, plastový dávkovač s priťahovaním
  • Hmotnosť netto: 400 g

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP