Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

French press 1 l Starke Pro Harper

Kód produktu: 774012

00

(0 hodnotení)


15.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5903313414012

French press 1 l Starke Pro Harper umožní pripraviť skutočne aromatický a esenciálne kvalitný čaj alebo kávu jednoduchou a populárnou metódou. Vďaka tomu bude vaša káva krištáľovo čistá. Budete ju piť s väčším potešením. A ešte aj zaujme svojim moderným medeno - zlatým dizajnom.

Parametre french press 1 l Starke Pro Harper:

objem: 1 liter

výška: 19 cm

dlžka: 16 cm

šírka: 11,5 cm

Prečo kúpiť french press 1 l Starke Pro Harper:

French press 1 l Starke Pro Harper umožní pripraviť skutočne aromatický a esenciálne kvalitný čaj alebo kávu jednoduchou a populárnou metódou. Je vyrobený z vysoko kvalitného odolného borokremičitého skla. Potrebné je len pár minút, aby sa všetko pripravilo, a kuchyňa je plná intenzívnej arómy. French press je vybavený nerezovým mechanizmom, ktorý oddeľuje zmes od nápoja, ale tiež rovnomerne prevzdušňuje esenciu. Nalievaním do porcelánového šálky po chvíli sa elegantne dokončí celý proces. Má funkčnú a pohodlnú rukoväť, ktora sa stabilne drží v ruke. Veľmi ľahko sa udržuje v čistote. Pri príprave takejto kávy prostredníctvom French pressu sa využíva francúzska metóda varenia pritlačením piestu, ktorá zvýrazňuje arómu a dodáva káve silu. Minimálne otvory na konci piestu účinne zadržiavajú mletú kávu. Vďaka tomu bude vaša káva krištáľovo čistá. Budete ju piť s väčším potešením. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK