Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

French press 1 l Arabica

Kód produktu: 757538

00

(0 hodnotení)

Dostupnosť: 2 až 3 týždne

EAN 5900672757538

French press 1 l Arabica zaparovací hrnček s elegantným výrezom v tvare vlnky umožní pripraviť skutočne aromatický a esenciálne kvalitný čaj alebo kávu jednoduchou a populárnou metódou. Zaparovač je vybavený nerezovým mechanizmom, ktorý oddeľuje zmes od nápoja, ale tiež rovnomerne prevzdušňuje esenciu. Nalievaním do porcelánového šálky po chvíli sa elegantne dokončí celý proces.

Parametre french press 1 l Arabica:

objem: 1 liter

priemer: 12 cm

výška: 24 cm

Prečo kúpiť french press 1 l Arabica:

French press 1 l Arabica zaparovací hrnček umožní pripraviť skutočne aromatický a esenciálne kvalitný čaj alebo kávu jednoduchou a populárnou metódou. Hrnček je vyrobený z vysoko kvalitného odolného borokremičitého skla.  Potrebné je len pár minút, aby sa všetko pripravilo, a kuchyňa je plná intenzívnej arómy. French press je vybavený nerezovým mechanizmom, ktorý oddeľuje  zmes od nápoja, ale tiež rovnomerne prevzdušňuje esenciu. Nalievaním do porcelánového šálky po chvíli sa elegantne dokončí celý proces. Má funkčnú a pohodlnú rukoväť, ktora sa stabilne drží v ruke. Veľmi ľahko sa udržuje v čistote

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK