Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

French press 1 l Crema

Kód produktu: 755061

00

(0 hodnotení)


9.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5907558745061

French press 1 l Crema zaparovací hrnček umožní pripraviť skutočne aromatickú a esenciálne kvalitnú kávu jednoduchou a populárnou metódou. Vďaka tomu bude vaša káva krištáľovo čistá. Budete ju piť s väčším potešením. Masívne puzdro z nehrdzavejúcej ocele dodáva štýl a nadčasovú eleganciu.

Parametre french press 1 l Crema:

objem: 1 liter

priemer: 9,5 cm

výška: 20,5 cm

Prečo kúpiť french press 1 l Crema:

French press 1 l Crema zaparovací hrnček umožní pripraviť skutočne aromatickú a esenciálne kvalitnú kávu jednoduchou a populárnou metódou. Je vyrobený z vysoko kvalitného odolného borokremičitého skla, ktoré sa vyznačuje väčšou pevnosťou, odolnosťou voči vysokej teplote a poškriabaniu. Potrebné je len pár minút, aby sa všetko pripravilo, a kuchyňa je plná intenzívnej arómy. French press je vybavený nerezovým mechanizmom, ktorý oddeľuje zmes od nápoja, ale tiež rovnomerne prevzdušňuje esenciu. Nalievaním do porcelánového šálky po chvíli sa elegantne dokončí celý proces. Má funkčnú a pohodlnú rukoväť, ktora sa stabilne drží v ruke. Veľmi ľahko sa udržuje v čistote. Pri príprave takejto kávy prostredníctvom French pressu sa využíva francúzska metóda varenia pritlačením piestu, ktorá zvýrazňuje arómu a dodáva káve silu. Minimálne otvory na konci piestu účinne zadržiavajú mletú kávu. Vďaka tomu bude vaša káva krištáľovo čistá. Budete ju piť s väčším potešením. 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK