Navigácia

GALD Koreničky s korením stojan 12D prírodný

Kód produktu: 90427

39.90 €29.85 € s DPH

Ušetríte 10.05 € (-25%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Farba poličky prírodná

EAN 5901832920427

S náplňou áno

Praktická drevená polica s 12 druhmi korenia. Súprava je vyrobená z najkvalitnejších materiálov. Osvedčený produkt predávaný mnoho rokov. Trojitá vrstva laku na vodnej báze chráni produkt pred akýmkoľvek poškodením. Užitočné a jednoduché použitie. 

Parametre koreničiek

Materiál bukové drevo /sklo 

Farba dreva prírodná

Farba čiapky strieborná

Názvy korenín sú uvedené v slovenskom jazyku.

30 x 13 x 19,5 cm

výška koreničky 8,5 cm, priemer dna koreničky 4 cm

Počet korenín 12 - čierne korenie, soľ, pálivá paprika, sladká paprika, nové korenie, majoránka, kari korenie, provensálske korenie, bazalka, vegeta, oregano, korenie na kurča

Korenie sa vyrába iba z prírodných surovín, vďaka čomu je plné príjemnej arómy a intenzívnych farieb.

Prečo kúpiť koreničky

Šikovné sklenené koreničky s názvom korenín urýchľujú a uľahčujú prácu pri ich používaní. Poličku je možné zavesiť  na stenu alebo ju umiestniť ľubovoľne na kuchynský pult. K dispozícii je v rôznych odtieňoch dreva, čo umožňuje ľahko si vybrať produkt a prispôsobiť na mieru podľa interiéru kuchyne. Elegantný a zaujímavý doplnok do každej kuchyne. Uspokojí aj tých najnáročnejších používateľov.

Produkt je v balení dobre chránený - bezpečná preprava. Výrobný proces šetrný k životnému prostrediu. Produkt spĺňa všetky požiadavky EÚ a je certifikovaný FSC, takže je úplne bezpečný pre zdravie.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK