Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Hliníkový hrniec biely 4,2 l Valdinox Skandic

Kód produktu: 3877889

00

(0 hodnotení)


29.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Pec

EAN 5902689877889

Hliníkový hrniec biely 4,2 l s pokrievkou Valdinox Skandic sa vyznačuje silnými stenami, vďaka ktorým sa rýchlo zahrieva a udržuje teplo dlhú dobu, zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla,ktoré zabraňuje deformácii dna. Vnútorný nepriľnavý povlak zabraňuje prilepeniu a spáleniu jedla. Povrch hrnca je pokrytý vysoko kvalitným švajčiarskym certifikovaným nepriľnavým povrchom ILAG Basic,ktorý je odolný voči poškodeniu a extrémne ľahko sa čistí. Bonusom hrnca je sklenená pokrievka. Hrniec je vybavený rukoväťami s mäkkým povrchom, ktorý sa nehreje, vďaka čomu chráni ruky pred popáleninami. Vzhľad rukovätí pripomína exotické drevo, čo v kombinácii s bielymi vonkajšími povrchmi vytvvára mimoriadny dizajnový efekt.

 

Parametre hliníkového hrnca bieleho 4,2 litra Valdinox Skandic: 


objem 4,2 l
priemer 24 cm

Odporúčame používať drevené alebo nylonové kuchynské doplnky.


Prečo si kúpiť hliníkový hrniec biely 4,2 litra Valdinox Skandic: 


Séria Valdinox vďaka svojmu nadčasovosti prináša, že varenie bude ešte zábavnejšie a zároveň je vhodná na všetky typy sporákov vrátane indukčných. Valdinox Skandic sa vyrába kovanou technológiou (pokročilá technológia pre tvarovanie hliníka pri veľmi vysokých teplotách použitím silného tlaku), vďaka čomu je extrémne odolný voči mechanickému poškodeniu. Jednoducho ide o vysoko kvalitné spracovanie a zároveň neobvyklý dizajn vyznačujúci sa bielou farbou, ktorá sa zároveň stane aj pekným dizajnovým prvkom v modernej kuchyni.

Celú kolekciu kolekciu Valdinox Skandic si môžete pozrieť tu:
https://www.youtube.com/channel/UCR4nKHiGeWLzWT1Xf8Pvwsg

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK A ZÍSKATE POUKÁŽKU NA 5% ZĽAVU