Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Hliníkový hrniec/ pekáč 7 l Chelsea

Kód produktu: 776126

00

(0 hodnotení)


59.00 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Doprava zadarmo

Pec

EAN 5907558776126

Hliníkový hrniec/pekáč 7l Chelsea, obdlĺžnikového tvaru patrí, k modernému a dizajnovému kuchynskému vybaveniu. Mramorovo čierna farba zvýrazňuje jeho eleganciu. Vyrobený je z vysoko kvalitných materiálov odolných voči deformáciam a mechanickému poškodeniu. Konštrukcia je vyrobená z odlievaného hliníka, čo zaručuje vysokú úroveň absorbcie teploty, rýchlejšie tepelné spracovanie, dlhšiu trvanlivosť tepla a úsporu energie.

 

Parametre hlinikového hrnca/pekáča Chelsea

rozmer: šírka 25,8cm, dĺžka 41cm, výška 15,5cm 

objem: 7,5l

 

Prečo si kúpiť hlinikového hrnca/pekáča Chelsea 

Hliníkový hrniec Chelsea má špeciálny povrch, ktorý zabraňuje pripáleniu jedla a na jeho prípravu je potrebné len malé množstvo tuku. K hlavným prednostiam však patrí pokrievka vyrobená z kvalitného tvrdeného skla s otvorom na postupné pridávanie vody, oleja, prípadne tekutých korením bez potreby jej odstránenia a zároveň aj s vetracím otvorom a silikónovým okrajom. Údržba je veľmi jednoduchá a nenáročná a je vhodný na všetky typy varných dosiek elektrické, keramické aj indukčné a taktiež na plynové sporáky. Umývať v umývačke riadu sa neodporúča.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK