Navigácia

Hrnček 650ml CRACOWIA ROSES

Kód produktu: 101942

4.779

(79 hodnotení)

Recenzie

EAN 5902693931942

Objem 500-900ml

Hrnček je vyrobený z porcelánu New Bone China, ktorý sa vyznačuje prirodzenou krémovo-bielou farbou s jemným leskom a výnimočnou pevnosťou a odolnosťou pri zachovaní ľahkosti a sofistikovanosti. Líniu zdobí Etno motív štylizovaný na horalských šatkách s intenzívnymi ružami na výraznom čiernom podklade. Všetko je zabalené v ozdobnej krabičke zdobenej rovnakým motívom je perfektný nápad na originálny narodeninový a vianočný darček, ako aj darček pre šéfa či učiteľku, aj ako poďakovanie.

Parametre hrnčeka

objem 650 ml

priemer 11 cm

výška 12 cm

Prečo kúpiť hrnček

Klasický hrnček CRACOWIA ROSES je nielen praktickým produktom, ale aj krásnym dekoratívnym prvkom do vašej domácnosti. Vďaka svojmu jedinečnému dizajnu a kvalitnému spracovaniu určite upúta pozornosť vašich hostí a umožní vám vychutnať si váš obľúbený nápoj v krásnom a jedinečnom prostredí.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP