Navigácia

Hrnček sklenený priesvitný 310ml HAVAMA

Kód produktu: 3874279

546

(46 hodnotení)

Recenzie

1.40 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Druh hrnček

EAN 5907508174279

Material sklo

Sklenený hrnček má charakteristický tvar pohára, ktorého kľúčovým prvkom je veľmi pohodlné uško, Havana hrnček je navyše vyrobený z kvalitného skla, vďaka čomu sa čaj alebo káva v ňom obsiahnutá zostáva pri vysokej teplote počas dlhšieho času.

Parametre hrnčeka skleneného

objem 310 ml

výška 10 cm

priemer 9 cm

Prečo kúpiť hrnček sklenený

Havana Hrnček je dokonalou kombináciou funkčnosti a estetiky, ktorá zmení každodenné pitné rituály. Vyrobený je z odolného skla odolného proti poškriabaniu, zachováva si lesk a priehľadnosť. Ergonomická rukoväť, ktorá perfektne padne do ruky, zaručí pohodlie aj pri dlhších chvíľach relaxu s obľúbeným nápojom. Bez ohľadu na to, či ide o rannú kávu, osviežujúci džús alebo teplý čaj večer, hrnček je ideálny pre každú situáciu. Jeho minimalistický dizajn dokonale zapadne do rôznych interiérových aranžmánov. Môže sa umývať ručne alebo v umývačke riadu bez obáv z poškriabania.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

5% ZĽAVA ZA ODBER NOVINIEK A NA PRVÝ NÁKUP