Navigácia

Hrnček smaltovaný 600ml

Kód produktu: 492589


8.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5999036102589

Smaltovaný hrnček je vyrobený z kvalitnej ocele pokrytej smaltom, vďaka čomu je odolný voči poškriabaniu a oderu. Hrubé oceľové dno zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla. Zachováva prirodzenú chuť jedla a jeho nutričnú hodnotu. Je vhodný na všetky typy sporákov a zároveň je možné ho umývať v umývačke riadu.

Parametre hrnčeka smaltovaného

objem 600ml

priemer 10 cm

výška 10 cm

Prečo kúpiť hrnček smaltovaný

Hrnček je spojením tradície a moderny, zapadne do každej kuchyne a spríjemní varenie. Vďaka hladkému a neporéznemu povrchu je odolný voči nečistotám. Praktická výlevka umožňuje pohodlné nalievanie tekutín a podávanie nápojov. Zároveň má vo vnútri odmerku.

Upozornenie: Smaltovaný riad môže mať výrobné nedokonalosti, ktoré sú pre tento typ riadu prirodzené: vypukliny, asymetrické potlače a pod. Neovplyvňujú kvalitu produktu a pripravovaného riadu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK