Navigácia

Hrniec 3,8 l MasterPro Foodies Bergner

Kód produktu: 203120

00

(0 hodnotení)


39.90 € s DPH

EAN 6941349553120

Nízky hrniec 3,8 l MasterPro Foodies Bergner je vhodný ako na domáce, tak aj na použitie v profesionálnych kuchyniach. Je ideálny na prípravu rôznorodýc pokrmov, pretože sa prispôsobí ako plynovým sporákom, tak aj sklokeramike a samozrejme indukčným sporákom. Tento kus kuchynského riadu je vyrobený z ľahkej nehrdzavejúcej ocele a má dlhú životnosť. Neobsahuje PFOA, PTFE ani iné zdraviu škodlivé látky a vďaka tomu ide o veľmi bezpečnú a zdravú variantu varenia. Umožňuje hĺbkové čistenie bez nadmernej námahy vďaka nepriľnavému povrchu.

Parametre hrnca nízkeho MasterPro Foodies Bergner:

objem 3,8 litra výška 7 cm

priemer 28 cm

Prečo si kúpiť hrniec 3,8 l MasterPro Foodies Bergne:

Tento model hrnca je kompromisom medzi dizajnom a komfortom pre všetky domácnosti: má čierne silikónové rukoväte pre uľahčenie manipulácie s ním, ktoré neprepúšťajú teplo. Jeho priehľadná sklenená pokrievka umožňuje sledovať priebeh varenia po celú dobu, aby sa zabránilo striekaniu vriacich tekutín. Hrniec vyniká tým, že je veľmi odolným kuchynským prvkom s antikoróznymi vlastnosťami. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou tohto nízkeho hrnca je, že vo vnútri odmernú stupnicu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK