Novinky

Zverejnené: 13.03.2018

Prepracovaný modul pre newslatter

Zverejnené: 13.03.2018

Modul ponuky

Zverejnené: 13.03.2018

Čisté URL adresy

Zverejnené: 27.08.2017

Porovnávač produktov
Navigácia

Hrniec 8,5 l CASHMERE KönigHoffer

Kód produktu: 773378

00

(0 hodnotení)


36.90 € s DPH

Pec

EAN 5907558773378

Hrniec CASHMERE KönigHoffer s keramickým povrchom umožňuje variť bez pridania tuku, každé jedlo si tak zachová svoje výživové vlastnosti a mikroživiny bez toho, aby stratilo svoju šťavnatosť a vynikajúcu chuť. Keramický povlak EXCILON je tiež zárukou, že sa prísady varených jedál nelepia na povrch hrnca, a tak sa nepripália . Toto riešenie podporuje jednoduchú starostlivosť o výrobok, pretože hrniec nespôsobuje svojim používateľom problémy pri umývaní. Telo tohto modelu je vyrobené z tlakového liateho hliníka, čo ovplyvňuje rýchlejšie a rovnomernejšie zahriatie povrchu . Je tiež vybavený dvoma ergonomickými rukoväťami so silikónovou povrchovou úpravou, ktoré zvyšujú komfort používania. Hrniec sa vyznačuje svojim elegantným hnedým prevedením, má sklenenú pokrievku a je vhodný na všetky typy sporákov. Nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

Paremetre hrnca  CASHMERE KönigHoffer 

objem 8,5 litra

horný priemer 28,2 cm 

spodný priemer 23,8 cm 

priemer vykurovacej zóny 23,8 cm

celková výška 25,5 cm

výška bez pokrievky 20 cm 

 

Prečo si kúpiť hrniec CASHMERE 8,5 litra:

Hrniec je vyrobený z tlakového liateho hliníka, čo ovplyvňuje rýchlejšie a rovnomernejšie zahriatie povrchu . Je tiež vybavený dvoma ergonomickými rukoväťami so silikónovou povrchovou úpravou, ktoré zvyšujú komfort používania. Hrniec sa vyznačuje svojim elegantným hnedým prevedením, má sklenenú pokrievku a je vhodný na všetky typy sporákov. Nie je vhodný na umývanie v umývačke riadu.

 

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK