Navigácia

Hrniec smaltovaný červený

Kód produktu: 3844135

12.80 €11.52 € s DPH

Ušetríte 1.28 € (-10%)

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

EAN 5907508144135

Smalt má sklovitý povlak, takže výhody smaltovaných hrncov sú dané vlastnosťami skla. Sklo je veľmi hladké a zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií. Je tesný a chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Náter smaltovaného riadu je odolný voči kyselinám a nereaguje s živinami a neabsorbuje pachy. Kyslé jedlá sa môžu uchovávať v hrncoch, kastróloch a smaltovaných hrnčekoch bez toho, aby ste ich museli prekladať do iného riadu.

Parametre hrnca smaltovaného

objem 2,9 litra

priemer 20 cm

výška 10,5 cm

farba červená

Prečo kúpiť hrniec smaltovaný

Moderný hrniec, ktorý uľahčuje a spríjemňuje varenie. Zároveň je veľmi hygienický. Neobsahuje nikel, takže je úplne bezpečný pre alergikov. Nereaguje s kyselinami ani inými živinami čo znamená, že sa v ňom môže bezpečne variť a skladovať všetky druhy potravín. Vďaka špeciálnemu dizajnu rovnomerne odvádza teplo, čím znižuje riziko popálenia. Ľahko sa udržiava v čistote, je vhodný do umývačky riadu a bez problémov sa dá vyčistiť pomocou prírodných látok ako je kyselina citrónová, ocot alebo sóda. Hrniec je možné používať na všetkých typoch varných doskách, vrátane indukcie.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK