Navigácia

Hrniec smaltovaný s pokrievkou 6l

Kód produktu: 759023


35.50 € s DPH

Tento tovar máme skladom

Tovar objednaný do 11:00 odosielame ešte DNES /počas pracovného dňa/

Umývačka riadu Umývačka riadu

Druh Hrniec

EAN 5903364849023

Typ S pokrievkou

Objem 6,0L-9,0L

Potlač Áno

Smaltovaný hrniec s pokrievkou by mal byť nepostrádateľným prvkom kuchynského vybavenia každej dobrej gazdinky. Tento krémový hrniec s motívom sliepočiek a kohútikov pôsobí príjemne. Samotný smalt má sklovitý povlak, takže výhody smaltovaných hrncov sú dané vlastnosťami skla.

Parametre smaltovaného hrnca

objem 6 litrov

priemer 24 cm

Prečo si kúpiť smaltovaný hrniec 

Smalt je veľmi hladký a zabraňuje hromadeniu a množeniu baktérií, chráni pred uvoľňovaním škodlivých a alergénnych látok bez ohľadu na teplotu. Povlak smaltovaného riadu je odolný voči kyselinám, nereaguje s výživnými látkami a neabsorbuje pachy, vďaka čomu je veľmi hygienický. Neobsahuje nikel, takže je úplne bezpečný pre alergikov. Je odolný proti korózii. Ľahko sa udržuje v čistote, dá sa umývať v umývačke riadu, na čistenie sa môžu použiť aj prírodné látky ako kyselinu citrónovú, ocot alebo sódu.

Upozornenie:
Vzhľadom na fakt, že nie u všetkých výrobkov je technicky možné vizuálne vyobraziť všetky jeho farebné prevedenia, uveďte svoje požiadavky na výber farby výrobku v časti  Poznámka k objednávke. V prípade, že je možnosť výberu farby výrobku v popise výrobku, tak ju označte tam.


Loading

PRIHLÁSTE SA NA ODBER NOVINIEK